שלב ראשון: אנא בחר/י תחום

שלב שני: אנא בחר/י פילטר

תחום

ארד-אופיר מציעה מגוון רחב של מקורות מידע במגוון תחומים. 

בחרו את אחד התחומים למעלה, ואחר כך את סוג המידע הנדרש.

CAS Formulations

CAS

Artboard 9NEW.jpg

מאגר הפורמולציות הגדול והמקיף בעולם. זהו אוסף של פורמולציות הנאספות באופן ידני מתוך פטנטים, מאמרים ודפי מידע לגבי תרופות (Drug Inserts). יחד עם כוחו של STNext, ניתן לבצע חיפוש מדויק ויעיל של פורמולציות לצרכי קניין רוחני או מחקר ופיתוח.
המאגר מכיל מידע רגולטורי רלוונטי מרשימות רגולטוריות שונות מכל העולם.

IP Data Direct (IPDD)

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

מסד נתונים של פטנטים מעשרות רשויות בטקסט מלא הניתנים לרכישה כאוסף מלא או חלקו ולשלבו בפלטפורמה/מערכת המתאימה לארגון. האוסף בבעלותה של חברת LexisNexis כולל 102 רשויות פטנטים מתוכן 40 רשויות בטקסט מלא ובעדכון יומי.

Patent Sight

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

כלי המאפשר לנתח את הפטנטים בראייה רחבה עסקית. לבצע אנליזה חכמה ולזהות מגמות, מתחרים ולהסיק מסקנות.

DaaS

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

LexisNexis כספק המידע הגדול בעולם מאפשר לרכוש מידע גולמי או מעובד לצורכי מחקר, אנליזה, וחקירות. החומרים ניתנים בתחומי המשפט, העסקים, הפטנטים, עיתונות מן העולם, רשימות שחורות וסנקציות, רשימות PEP רשתות חברתיות ועוד. ניתן לרכוש את המידע כאוסף מלא או כאוסף חלקי ולשלבו בפלטפורמות שונות הקיימות היום בשוק או מותאמות לארגון לצרכיו.

Lexis PSL (UK)

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

קבלת תשובות מהירות ומדויקות לשאלות ספציפיות בתחומי החוק האנגלי. המאגר מאפשר להתעדכן בהתפתחויות האחרונות בהליכים משפטיים עדכוני חקיקה, ניתוח של מומחים ובחדשות בתחום. התוכן נכתב ע"י מומחים מובילים שעובדים בפועל בתחום

Formulus

CAS

Artboard 9NEW.jpg

מאגר הפורמולציות היחיד בעולם!
שולחן העבודה לחוקר בתחום המדע והטכנולוגיה: כימיה, ביולוגיה, פרמצבטיקה, רפואה, ננו-טכנולוגיה, ביוכימיה, מיקרוביולוגיה, מטלורגיה, אנליטיקה, מזון, פיסיקה ועוד.

Batch Name Check

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

מערכת המאפשרת לבצע סריקה אוטומטית ומאובטחת בזמן אמת לאלפי רשימות פנים ארגוניות של אנשים וחברות מול רשימות אזהרה, סנקציות ורשימות שחורות מכל העולם. התהליך האוטומטי מתבצע אל מול שרתי Lexis מידי יום ובודק שמות למען התרעה מפני קוחות , ספקים שותפים המופיעים ברשימות האזהרה ההבינלאומיות. המערכת נועדה לעמוד בדרישות החוק ולהקטין את הסיכון בקשירת קשר עקיף לטרור ולהלבנת הון ולהפחית עלויות של כח אדם וזמן. למערכת זו מספר ממשקים המותאמים לדרישות הלקוח. ניתן לרכוש את הרשומות כחומר גלם למערכות/פלטפורמות שפותחו ע"י צד שלישי לפתרונות יחודיים

Newsdesk

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

מערכת המאפשרת חיפוש מעמיק באינטרנט בעשרות אלפי אתרים שנבדקו ועברו סינון וברשתות חברתיות. המערכת כוללת מקורות מ- 90 שפות ומ- 235 מדינות. כל אסטרטגיית חיפוש ניתן לנתח בתצורה ויזואלית ולזהות מגמות עיקריות, פעילות מתחרים, דעת קהל, שינויים פוליטיים ואירועים בעלי השפעה בזמן אמת. ניתן לרכוש את המידע הקיים הגולמי במערכת במלואו או בחלקו בצורת API ולהתאימו לפלטפורמה ולצרכים של הארגון.

Nexis

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

מאגר המכסה מעל 29,000 עיתונים, בלוגים וכתבי עת מרחבי העולם. גישה למידע כלכלי ופיננסי על חברות ציבוריות ופרטיות (מידע על כ-200 מיליון חברות) מכ-1,100 ספקי מידע בינלאומיים, מידע על מדינות, מידע על ענפי תעשייה שונים ומידע על אנשים מכ-500 מקורות מידע, 16 שפות.כל החומרים ממופתחים ובעזרת המפתוח המקצועי ניתן לבצע אנליזה עדכנית.
החומר מתעדכן על בסיס יומי ובכל יום נוספים אלפי פריטים חדשים. ניתן לבנות התראות אישיות (Alerts) על אנשים,חברות ,מוצרים ,ענפים ומתחרים. כלי המאפשר להיות עם "היד על הדופק" על חברה/ענף מוצר ולקבל החלטות בצורה מהירה ומהימנה.

IP Data Direct (IPDD)

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

מסד נתונים של פטנטים מעשרות רשויות בטקסט מלא הניתנים לרכישה כאוסף מלא או חלקו ולשלבו בפלטפורמה/מערכת המתאימה לארגון.האוסף בבעלותה של חברת LexisNexis.כולל 107 רשויו פטנטים מתוכן 40 רשויות בטקסט מלא ובעדכון יומי.ניתן לקבל את הנתונים בתצורה דחוסה כ- PDF  או XML

Patent Advisor

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

כלי המאפשר להביט פנימה למשרד הפטנטים האמריקאי USPTO. מאפשר מעקב אחר תיק הפטנטים והבוחנים ומאפשר ניהול נבון של התיק.

Patent Optimizer

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

כלי שנבנה ע"י עורכי פטנטים למען עורכי פטנטים. מסייע בכתיבת בקשות פטנט.  מייעל ניתוח הטקסטים ועוזר בבקרת האיכות. מקטין את הסיכון המשפטי. הכלי עוזר ביצירת עקביות, תמציתיות, בקרת איכות ויכול להקטין את הסיכון המשפטי .כמו כן הכלי עוזר בניתוח פטנטים בנושא הליטיגציה להערכת תחומי חולשה פוטנציאליים וליצור אסטרטגיות ליטיגציה בעלות ערך גבוה יותר.

Lexis Practice Advisor (US)

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

קבלת תשובות מהירות ומדויקות לשאלות ספציפיות בתחומי החוק האמריקאי. המאגר מאפשר להתעדכן בהתפתחויות האחרונות בהליכים משפטיים עדכוני חקיקה, ניתוח של מומחים ובחדשות בתחום. התוכן נכתב ע"י מומחים מובילים שעובדים בפועל בתחום.

Lex Machina

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

מערכת המספקת ניתוח משפטי לעורכי דין וחברות חושפת תובנות לגבי שופטים, משרדי עורכי דין, עורכי דין ונושאים שנגזרו מהמידע המשפטי. מאפשרת לבחור שופט/ משרד עורכי דין או עורך דין ומרגע הבחירה מתקבלת תצוגה של ניתוח משפטי עם גישה לטקסט מלא. בתצוגה ניתן לראות תרשימים המציגים הגשת תיקים, פטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר, הגבלים עסקיים, ניירות ערך, תעסוקה, מסחר, אחריות מוצר ופשיטת רגל.ניתן לעקוב אחר רשומות, לחשוף מגמות, לחזות התנהגויות ולקבל החלטות בהתאם אסטרטגיות.

CourtLink

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

כיסוי מלא של התיקים בבתי המשפט האמריקאים בדרך מהירה ונוחה. מאפשר חיפוש מהיר ומדוייק וקבלת עדכונים בזמן אמת. מספק תובנות מיידיות באשר למצב התיקים ומאפשר מעקב בתיק במלואו והתראות לרשומות האזרחיות החדשות, רשומות פליליות של כל בתי המשפט הפדרליים ושל המדינות השונות.

Fiz AutoDoc

FIZ

Artboard 9NEW.jpg

שירות קבלת מסמכים בטקסט מלא

NexisUni

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

ממשק חדש וידידותי לסטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות המאפשר חיפוש אינטואיטיבי ביותר מ- 17,000 מקורות חדשותיים, עסקיים ומשפטיים. הממשק מאפשר למרצים ולסטודנטים להכנס עם שם משתמש וסיסמא, לבנות מחיצות, לשתף חומר לכתוב הערות, לשמור חומרים ולבנות רשימת מועדפים אישית.

Corporate Affiliations

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

מאגר המכיל פרופילים של חברות ציבוריות ופרטיות בעולם. מאפשר גישה להיררכיות התאגידים, לרבות חברות האם, חברות הבת וחברות קשורות. בעזרתו ניתן לקבל תמונה על הכלכלה העולמית וסיוע בקבלת החלטות עסקיות חשובות ותובנות קריטיות. כולל פרופיל חברה, פרטי מנהלים בחברות, אינטרקציות מקצועיות ומערכות קשרים בין חברות ואישים. המערכת מאפשרת לקבל התראות על מהלכים, מנהלים חדשים, מיזוגים ורכישות, מתחרים ועוד. ניתן לרכוש את המידע הקיים הגולמי במערכת במלואו או בחלקו בצורת API ולהתאימו לפלטפורמה ולצרכים של הארגון.

Nexis Diligence

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

מאגר המאפשר לבצע בדיקת נאותות לאדם או חברה. ב"חיפוש אחד" ניתן לבצע חקירה מהירה בממשק ידידותי ויעיל.מכיל מידע רב מהעיתונות העולמית בשפות רבות, מידע על חברות, ביוגרפיות, רשימות סנקציות ורשימות שחורות בינלאומיות, רשימות  PEP (מידע על אישים ציבוריים ומקורביהם), ומידע משפטי רחב.מאפשר לקבל הבנה מעמיקה על חברות ויחידים ולבחון אינטראקציה בין חברות, ארגונים, לקוחות, ספקים, ושותפים והקטנת הסיכונים לכל עסק תוך בדיקה מקיפה של בדיקת הנאותות המחויבת היום על פי חוק.

Total Patent One 

Lexis Nexis

Artboard 9NEW.jpg

מאגר מידע הכולל יותר מ - 130 מיליון פרסומי פטנטים מ- 107 רשויות פטנטים בעולם המעודכנים באופן שוטף. מאפשר לקבל תוצאות מדויקות במהירות ובקלות. כולל טקסט מלא מ- 67 רשויות וכולל תרגום מובנה לאנגלית.